Sklep detaliczny

Ostatnio dodane produkty ×

Tornister DeLune SKATE (7-120)

Więcej widoków

Tornister DeLune SKATE (7-120)
180,00 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Tornister
Opis

Szczegóły

Bardzo ładny, dwukomorowy i funkcjonalny tornister/plecak dla uczniów szkoły podstawowej. Jest on większy i bardzo pojemny.
Przestrzeń tornistra/plecaka została zaplanowana wg systemu organizacji przedmiotów «Open access», co ułatwia ułożyć szkolne akcesoria ucznia.
W głównej komorze tornistra/plecaka od strony tylnej ścianki mieszczą się dwie pojemne przegrody obszyte tkaniną, ułatwiające uporządkowanie przedmiotów i akcesoriów szkolnych , by nie fruwały po tornistrze i uczeń z łatwością mógł je odnaleźć. Od strony przedniej ścianki znajduje się organizer na długopisy,ołówki, legitymację szkolną i drobne pieniążki na zakupy w szkolnym sklepiku. Druga komora tornistra/plecaka przystosowana jest do przenoszenia laptopa. Po bokach znajdują się otwarte kieszonki.
Tornister jest bardzo starannie wykonany z dobrej jakości materiałów, z dbałością o bezpieczeństwo, wygodę i zdrowie dzieci.

1. Wysokiej jakości zamki błyskawiczne firmy « YKK »,będącej jednym z liderów w branży.
2.Miękka, przyjemna i wygodna dla dziecka rączka tornistra
3.Miękkie,masujace szelki w celu obniżenia obciążenia ramion dziecka.
4. Ergonomiczna konstrukcja pleców tornistra zgodna z wszystkimi potrzebami anatomicznymi.
5. Pas piersiowy stabilizujący tornister na ramionach dziecka.
6.Elementy odblaskowe umieszczone na powierzchni tornistra.
7.Podłużne nóżki wykonane z tworzywa sztucznego pod spodem tornistra, ułatwiające dziecku stabilne postawienie tornistra.
8.Dodatkowe przeszycia wzmacniające w miejscach największego obciążenia tornistra.
Lżejszy szkielet konstrukcyjny tornistra został wykonany w nowoczesnej technologii gwarantującej prawidłowy ergonomiczny kształt. Szkielet tornistra tak wykonany nie deformuje się pod wpływem obciążenia oraz równomiernie rozkłada ciężar po całej powierzchni tornistra.
\ Wymiary:37x29x20 Życzymy sukcesów w szkole!
Recenzje

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.